Sercem każdej restauracji jest kuchnia, a w niej zespół kucharzy dowodzonych przez szefa. Na ich wygodę, bezpieczeństwo i komfort pracy wpływa wiele czynników, w tym odpowiednia odzież ochronna. Jak powinno wyglądać ubranie robocze pracowników gastronomii? Koszula, fartuch, solidne buty – przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się więcej. Zapraszamy do lektury!
Czytaj więcej
Choć wiele osób nie zwraca na to uwagi, przed osobami odpowiedzialnymi za utrzymanie biur czy szkół w czystości stoją prawdziwe wyzwania. Odzież ochronna, taka jak fartuchy i obuwie robocze dla sprzątaczek, odgrywa ważną rolę w zapewnieniu im komfortu i bezpieczeństwa podczas sprzątania. W tym artykule wyjaśniamy, jakie kryteria powinny spełniać ubrania, aby sprostać wymaganiom pracy, jednocześnie gwarantując wygodę i profesjonalny wygląd. Zapras
Czytaj więcej
Kluczowe priorytety w branży budowlanej to wydajność oraz bezpieczeństwo pracowników. Jednym z czynników, który może wpłynąć na obie te kwestie, są właściwie dobrane ubrania na budowę. Wybór ubioru BHP to zadanie wymagające wiedzy i staranności – odzież robocza musi zapewnić odpowiednią ochronę w trudnych warunkach pracy, a jednocześnie być wygodna i funkcjonalna. W tym artykule, podpowiadamy na co zwrócić uwagę, żeby podjąć dobrą decyzję – przec
Czytaj więcej
Szukasz oryginalnego pomysłu na upominek dla klientów lub kontrahentów, który będzie jednocześnie ładny i praktyczny? Doskonałym wyborem może okazać się ręcznik, haftowany lub z nadrukiem reklamowym. Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się banalnym upominkiem, przekonaj się, że taki firmowy gadżet jako prezent jest ciekawym pomysłem i potrafi zaskoczyć obdarowaną osobę.
Czytaj więcej
Bez względu na to, czy to bluza firmowa z logo, czy pamiątkowa koszulka z jakiegoś eventu, personalizowane ubrania często mają dużą wartość sentymentalną, przez co należy odpowiednio się o nie troszczyć. Niestety, codzienne użytkowanie, pranie i suszenie mogą wpływać na jakość i trwałość takich materiałów. Jak dbać o odzież z nadrukiem? Przeczytaj praktyczne wskazówki w poniższym artykule.
Czytaj więcej
Jednym z najciekawszych sposobów promocji i wyróżnienia się spośród konkurencji na rynku jest personalizacja odzieży firmowej, w tym produkty takie jak koszulki z własnym nadrukiem.
Czytaj więcej
Pozytywne pierwsze wrażenie można wywołać tylko raz. Ma to szczególnie istotne znaczenie w branży gastronomicznej – wygląd kelnera powinien być schludny i na pierwszy rzut oka, świadczyć o renomie lokalu. Zastanawiasz się, jak powinien być ubrany kelner? Podpowiadamy, jakie są elementy stroju i od czego zależy wybór fasonu.
Czytaj więcej
Odpowiednio dobrana odzież dla personelu hotelu to podstawowy środek ochrony. Ubrania służbowe mają na celu nie tylko zabezpieczyć daną osobę przed zabrudzeniem, zjawiskami pogodowymi czy urazami, ale też zwiększyć komfort pracy. Właściwie dopasowana i wykonana odzież dodatkowo wpływa na postrzeganie hotelu przez gości. Estetycznie wyglądający personel z pewnością sprawia wrażenie profesjonalnego i przygotowanego do pracy. Jaka powinna więc być d
Czytaj więcej
Odzież z odblaskami jest powszechnie stosowana w branżach i na stanowiskach wymagających dobrej widoczności pracownika. Zapewnia personelowi większe bezpieczeństwo, a także wygodę i swobodę ruchu. Gdzie obowiązkowo stosuje się kurtki, spodnie czy kamizelki robocze tego rodzaju? Podpowiadamy.
Czytaj więcej
Odpowiednie buty robocze to podstawowy element ubioru pracowników na różnych stanowiskach. Ich zadaniem jest m.in. ochrona przed wystąpieniem wypadków wywołanych oddziaływaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, np. temperatury czy niebezpiecznych substancji. Od dobrej jakości obuwia zależy zatem bezpieczeństwo pracownika. Jakie buty robocze wybrać? Przygotowaliśmy dla Ciebie garść wskazówek, które pomogą Ci w podjęciu decyzji.
Czytaj więcej
  • 1
  • 2
Showing 1 to 10 of 17 (1 Pages)