Szukasz oryginalnego pomysłu na upominek dla klientów lub kontrahentów, który będzie jednocześnie ładny i praktyczny? Doskonałym wyborem może okazać się ręcznik, haftowany lub z nadrukiem reklamowym. Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się banalnym upominkiem, przekonaj się, że taki firmowy gadżet jako prezent jest ciekawym pomysłem i potrafi zaskoczyć obdarowaną osobę.
Czytaj więcej
Bez względu na to, czy to bluza firmowa z logo, czy pamiątkowa koszulka z jakiegoś eventu, personalizowane ubrania często mają dużą wartość sentymentalną, przez co należy odpowiednio się o nie troszczyć. Niestety, codzienne użytkowanie, pranie i suszenie mogą wpływać na jakość i trwałość takich materiałów. Jak dbać o odzież z nadrukiem? Przeczytaj praktyczne wskazówki w poniższym artykule.
Czytaj więcej
Jednym z najciekawszych sposobów promocji i wyróżnienia się spośród konkurencji na rynku jest personalizacja odzieży firmowej, w tym produkty takie jak koszulki z własnym nadrukiem.
Czytaj więcej
Pozytywne pierwsze wrażenie można wywołać tylko raz. Ma to szczególnie istotne znaczenie w branży gastronomicznej – wygląd kelnera powinien być schludny i na pierwszy rzut oka, świadczyć o renomie lokalu. Zastanawiasz się, jak powinien być ubrany kelner? Podpowiadamy, jakie są elementy stroju i od czego zależy wybór fasonu.
Czytaj więcej
Odpowiednio dobrana odzież dla personelu hotelu to podstawowy środek ochrony. Ubrania służbowe mają na celu nie tylko zabezpieczyć daną osobę przed zabrudzeniem, zjawiskami pogodowymi czy urazami, ale też zwiększyć komfort pracy. Właściwie dopasowana i wykonana odzież dodatkowo wpływa na postrzeganie hotelu przez gości. Estetycznie wyglądający personel z pewnością sprawia wrażenie profesjonalnego i przygotowanego do pracy. Jaka powinna więc być d
Czytaj więcej
Odzież z odblaskami jest powszechnie stosowana w branżach i na stanowiskach wymagających dobrej widoczności pracownika. Zapewnia personelowi większe bezpieczeństwo, a także wygodę i swobodę ruchu. Gdzie obowiązkowo stosuje się kurtki, spodnie czy kamizelki robocze tego rodzaju? Podpowiadamy.
Czytaj więcej
Odpowiednie buty robocze to podstawowy element ubioru pracowników na różnych stanowiskach. Ich zadaniem jest m.in. ochrona przed wystąpieniem wypadków wywołanych oddziaływaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, np. temperatury czy niebezpiecznych substancji. Od dobrej jakości obuwia zależy zatem bezpieczeństwo pracownika. Jakie buty robocze wybrać? Przygotowaliśmy dla Ciebie garść wskazówek, które pomogą Ci w podjęciu decyzji.
Czytaj więcej
Wybór odpowiedniej odzieży zależy głównie od branży, w której prowadzimy działalność oraz funkcji, które pełnią pracownicy. Innego stroju potrzebuje personel w salonie kosmetycznym, w przychodni medycznej czy w przestrzeni biurowej. Szczególne wymagania dotyczą z kolei odzieży ochronnej dla pracowników fizycznych. W każdym wypadku ubrania powinny zapewniać pełen komfort noszenia! Podpowiadamy, czym kierować się przy ich wyborze.
Czytaj więcej
Zarówno w przypadku ciepłych, jak i chłodnych pór roku odpowiedni strój pracownika ma duży wpływ na jego bezpieczeństwo i komfort pracy, a także na lepszy wizerunek firmy czy możliwość łatwej identyfikacji poszczególnych stanowisk. Warto przy tym wspomnieć, że odzież robocza zimowa powinna przede wszystkim izolować od niskich temperatur i jednocześnie pozwolić skórze oddychać, co okazuje się szczególnie ważne w przypadku osób pracujących na zewną
Czytaj więcej
Podjęcie dobrej decyzji dotyczącej wyboru sposobu wykonania danego nadruku lub haftu dla wielu inwestorów okazuje się dużym wyzwaniem, na które trudno znaleźć jednoznaczną odpowiedź. Dzieje się tak, ponieważ wybór nadruku czy haftu w dużej mierze zależy do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy, a także od efektu, który chcemy uzyskać i od przygotowanego wcześniej projektu. Z tego powodu w ostatnich latach zarówno haft komputerowy, jak i sitodruk
Czytaj więcej
  • 1
  • 2
Showing 1 to 10 of 14 (1 Pages)