Jest 161 produktów.

Pokazano 1-96 z 161 pozycji

Aktywne filtry

Torby robocze z nadrukiem

W naszym sklepie internetowym klienci mogą zamówić wysokiej jakości torby z dowolnym nadrukiem. Nadają się doskonale dla firm poszukujących solidnie wykonanego zaopatrzenia dla swoich zespołów. Zapraszamy do przejrzenia przygotowanych przez nas propozycji.

Torby robocze z nadrukiem na zamówienie

Oferujemy wysokiej klasy torby robocze od sprawdzonych producentów. Są dostępne w różnych rozmiarach, a także w szerokiej gamie kolorystycznej. To praktyczne rozwiązanie dla pracowników wielu sektorów, począwszy od robotników budowlanych, a skończywszy na monterach. Mamy w katalogu modele toreb, które zdadzą egzamin w niekorzystnych warunkach (np. przy niskiej temperaturze, w deszczu etc.).

Polecamy nasze artykuły klientom, którzy oczekują wytrzymałości, a jednocześnie estetycznego wyglądu. Posiadamy warianty uniwersalne oraz w konkretnym stylu. Wyposażono je w pojemne kieszenie, mocne zamki oraz odporny na uszkodzenia pasek. Można zamieścić na nich grafikę, napis albo logo firmy. Torby robocze z nadrukiem będą praktycznym dodatkiem, a zarazem nośnikiem reklamowym. Stanowią świetne połączenie funkcjonalnego gadżetu oraz promocji marki.

Użytkownicy z pewnością będą zadowoleni z tak dobrze wykonanego produktu. Dotyczy to nie tylko pracowników danej firmy, lecz również np. członków drużyn sportowych.

Wytrzymałe torby z nadrukiem Wrocław

Możemy zaproponować chętnym pakowne torby robocze, które bez trudu pomieszczą m.in. strój roboczy czy posiłek do pracy. Ponadto można w nich przenosić inne niezbędne przedmioty. Wnętrze dzieli się na różnej wielkości komory, dodatkowo wyściela je podszewka uszyta z wytrzymałego materiału.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług zarówno przedsiębiorców z regionu, jak i pozostałych obszarów kraju. Już wielu klientów zamówiło u nas torby z nadrukiem Wrocław to miejscowość, którą dzieli od siedziby firmy zaledwie kilka km. Do innych miast można dotrzeć równie szybko. Namawiamy do kontaktu drogą telefoniczną albo mailową. Wystarczy przekazać nam szczegółowe wytyczne odnośnie do zamówienia. Natychmiast po zrealizowaniu zlecenia prześlemy gotowe torby.