Jest 161 produktów.

Pokazano 1-96 z 161 pozycji

Aktywne filtry

Torby robocze z nadrukiem, haftem

Torby robocze z nadrukiem

W naszym sklepie internetowym Ubierzekipe.pl klienci mogą zamówić wysokiej jakości torby z dowolnym nadrukiem lub haftem. Nadają się doskonale dla firm poszukujących solidnie wykonanego zaopatrzenia dla swoich zespołów. Zapraszamy do przejrzenia przygotowanych przez nas propozycji.

Torby robocze z haftem na zamówienie

Oferujemy wysokiej klasy torby robocze od sprawdzonych producentów. Są dostępne w różnych rozmiarach, a także w szerokiej gamie kolorystycznej. To praktyczne rozwiązanie dla pracowników wielu sektorów, począwszy od robotników budowlanych, a skończywszy na monterach. Mamy w katalogu modele toreb, które zdadzą egzamin w niekorzystnych warunkach (np. przy niskiej temperaturze, w deszczu etc.). Polecamy nasze artykuły klientom, którzy oczekują wytrzymałości, a jednocześnie estetycznego wyglądu. Posiadamy warianty uniwersalne oraz w konkretnym stylu. Wyposażono je w pojemne kieszenie, mocne zamki oraz odporny na uszkodzenia pasek. Można zamieścić na nich grafikę, napis albo logo firmy. Torby robocze z nadrukiem będą praktycznym dodatkiem, a zarazem nośnikiem reklamowym. Stanowią świetne połączenie funkcjonalnego gadżetu oraz promocji marki. Użytkownicy z pewnością będą zadowoleni z tak dobrze wykonanego produktu. Dotyczy to nie tylko pracowników danej firmy, lecz również np. członków drużyn sportowych.

Wytrzymałe torby z nadrukiem

Możemy zaproponować chętnym pakowne torby robocze, które bez trudu pomieszczą m.in. strój roboczy czy posiłek do pracy. Ponadto można w nich przenosić inne niezbędne przedmioty. Wnętrze dzieli się na różnej wielkości komory, dodatkowo wyściela je podszewka uszyta z wytrzymałego materiału. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług zarówno przedsiębiorców z regionu, jak i pozostałych obszarów kraju. Już wielu klientów zamówiło u nas torby z nadrukiem. Namawiamy do kontaktu drogą telefoniczną albo mailową. Wystarczy przekazać nam szczegółowe wytyczne odnośnie do zamówienia. Natychmiast po zrealizowaniu zlecenia prześlemy gotowe torby robocze z haftem.