Jest 184 produktów.

Pokazano 1-96 z 184 pozycji

Aktywne filtry

Bluzy robocze z nadrukiem

Bluzy robocze z nadrukiem

Jednym z podstawowych elementów odzieży BHP na rozmaitych stanowiskach pracy są ciepłe, wygodne i chroniące przed rozmaitymi czynnikami bluzy robocze. W ofercie naszego sklepu internetowego czeka na Ciebie szeroki wybór tego rodzaju odzieży, o uniwersalnym i specjalistycznym przeznaczeniu. W starannie wyselekcjonowanej ofercie dostępne są zarówno bluzy dla pracowników produkcyjnych, kierowców, operatów maszyn, jak i specjalistyczna bluza kucharska czy ciepła bluza polarowa. Każdy z oferowanych przez nas modeli może zostać dowolnie spersonalizowany, poprzez wykonanie trwałego, efektownego nadruku na materiale.

Największy wybór bluz roboczych online

Aby zapewnić prawdziwą swobodę wyboru, wspólnie z najlepszymi producentami odzieży pracowniczej, stworzyliśmy kolekcję liczącą kilkaset modeli gotowych do personalizacji bluz roboczych. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz zarówno bluzy rozpinane, jak i bez zamka, a także ciepłe i wygodne bluzy BHP z kapturem. Jednocześnie, zadbaliśmy o to, aby nasz asortyment obejmował wszystkie najpopularniejsze fasony, dzięki czemu oferujemy zarówno dopasowane i dobrze przylegające bluzy robocze, jak i równie wygodne, ale nieco luźniejsze modele.

Bluza z haftem lub indywidualnym nadrukiem w najlepszej cenie

Oferowana przez nas usługa personalizacji odzieży roboczej pozwala połączyć modny design z wysoką jakością aplikacji wykonywanych przy użyciu najpopularniejszych technik znakowania materiałów. Wygodna, ciepła i trwała bluza z haftem komputerowym lub grafiką wykonaną metodą sitodruku, to nie tylko gwarancja efektownego wyglądu i doskonałej jakości aplikacji, ale również ponadprzeciętna odporność na częste pranie i użytkowanie w trudnych warunkach.

Bluzy polarowe, odzież uniwersalna i specjalistyczna

Zaletą oferowanych w naszym sklepie bluz roboczych z nadrukami jest również ich bardzo wysoka funkcjonalność. W ofercie posiadamy modele z odblaskami dedykowane pracom na drogach, budowach lub w warunkach ograniczonej widoczności. Uzupełnienie oferty stanowią ciepłe polary, a także odzież spełniająca szczególne wymogi BHP i Sanepidu, jak np. bluza kucharska, przeznaczona do wykonywania prac w gastronomii. Szeroki przekrój kolorystyczny, materiałowy oraz cenowy sprawia, że w naszym sklepie online każda firma znajdzie idealne bluzy robocze z nadrukiem dla swoich pracowników.