HAFT KOMPUTEROWY REKLAMOWY

Maszyna do haftowania pobierająca bezpośrednie instrukcje od komputera wprowadza haft reklamowy na zupełnie nowy poziom. Od klienta oczekujemy jedynie dostarczenia nam projektu graficznego w formie wektorowej cdr, ai, eps, svg, pdf, który następnie wprowadzamy do oprogramowania hafciarskiego. Ten szybki i skuteczny proces umożliwia wyhaftowanie dowolnej kompozycji kształtów i kolorów, stając się najtrwalszą metodą znakowania odzieży na świecie. Proponowany przez nas haft komputerowy uznaje za nieodłączny element oznakowania odzieży w wielu branżach, takich jak gastronomia, usługi kosmetyczne, biura korporacji czy rozmaite punkty usługowe.

HAFT KOMPUTEROWY NA ODZIEŻY DLA SŁUŻB

Haft komputerowy świetnie sprawdza się w przypadku odzieży dla służb medycznych, gdzie zachodzi konieczność częstego prania tego typu ubioru w wysokich temperaturach. Zwykłe nadruki na odzieży szybko straciłyby swoją funkcję, ustępując detergentom lub substancjom stosowanym w laboratoriach czy szpitalach. Komputerowe wyszywanie logo ma przewagę pod względem trwałości, dlatego pozostaje najczęściej wybieraną metodą oznakowania odzieży dla służb.

Ubierzekipe.pl jest przedsiębiorstwem skoncentrowanym na dostarczaniu najwyższej jakości odzieży, na której umieszczamy haft reklamowy według specyfikacji dostarczonej przez klienta. Wyszywanie logo następuje zgodnie z projektem w programie graficznym, który w dalszej kolejności przenosimy na materiał za pomocą zaawansowanych hafciarek komputerowych.