ODZIEŻ REKLAMOWA

Mając na uwadze potrzeby przedsiębiorców, stworzyliśmy kompletną ofertę odzieży przeznaczonej do różnych celów. Na stronie ubierzekipe.pl z łatwością znajdziesz wszystko, co potrzeba w Twojej firmie. Wśród miejsc, gdzie największą popularnością cieszy się nasza odzież reklamowa zajmuje najwyższe pozycje. Asortyment odzieży od Ubierzekipe.pl pomaga w budowaniu pozytywnego wizerunku w oczach klienta i dostarcza trwałej, schludnej odzieży dla pracowników.

ODZIEŻ REKLAMOWA Z NADRUKIEM

W serwisie UbierzEkipe.pl specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości odzieży firmowej, uzupełniając ją o haft komputerowy i profesjonalne nadruki na odzieży. Dzięki temu możesz personalizować wygląd ubioru pracowników, budując profesjonalny wizerunek w oczach klientów. Odzież reklamowa pozwala na wyróżnienie się spośród konkurencji i świadczy o pełnym zaangażowaniu w rozwój biznesu. Dzisiaj trudno sobie wyobrazić salon beauty, restaurację, przychodnię medyczną, lub przestrzeń biurową, gdzie nie liczyłby się wygląd zewnętrzny osób zatrudnionych.

ODZIEŻ REKLAMOWA DLA BIUR, GASTRONOMII I SALONÓW BEAUTY

Nasza odzież reklamowa z nadrukiem znajduje szerokie zastosowanie w biurach, punktach gastronomicznych i salonach świadczących usługi kosmetyczne. Wśród licznych zalet, jakie posiada proponowana przez nas odzież reklamowa szczególnie ceni komfortowy design i wytrzymałość. Każdy element odzieży został dopracowany w najmniejszych szczegółach, z uwzględnieniem potrzeb przedsiębiorców. Komputerowy haft uznaje za standard oznakowania odzieży w gastronomii, gdzie materiał narażony jest na zabrudzenia rozmaitymi substancjami. Z kolei odzież reklamowa z nadrukiem będzie optymalnym wyborem dla firmy zatrudniającej wielu pracowników, podczas organizacji imprez masowych, czy w miejscach, gdzie ograniczenie kosztów staje się priorytetem.

WYSZYWANIE LOGO NA ODZIEŻY HI-VIS

Odzież HI-VIS wpisuje się w system bezpieczeństwa na placach budowy, lotniskach, torach kolejowych, czy wszelkich innych miejscach, gdzie zachodzi konieczność wyraźnego zaznaczenia obecności pracowników. Odzież reklamowa HI-VIS z nadrukiem lub wyszywaniem komputerowym staje się także wizytówką przedsiębiorstwa. W sklepie Ubierzekipe.pl dostarczamy odzieży HI-VIS w postaci kurtek z odblaskowymi paskami, koszul, bluz polarowych, oraz spodni. Dominującym kolorem pozostaje żółty, jednak coraz częściej firmy korzystają również z barwy pomarańczowej i czerwonej. Każdy element odzieży zewnętrznej został w pełni dostosowany do zmieniających się warunków atmosferycznych. Kurtki HI-VIS wyposażone w nadruk lub komputerowy haft ceni za wodoodporność, dobrą izolację termiczną, funkcjonalne kieszenie i zwężane rękawy.