Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Kamizelki odblaskowe robocze z nadrukiem

Kamizelki robocze odblaskowe – dla wygody i bezpieczeństwa

W asortymencie sklepu Ubierzekipe.pl znajdziesz profesjonalne kamizelki robocze odblaskowe, które zwiększą poczucie komfortu i bezpieczeństwa pracowników. Oferujemy kamizelki w różnych fasonach, rozmiarach i kolorach, co pozwoli Ci na wybór odzieży najlepiej odpowiadającej konkretnym potrzebom. Kamizelki od renomowanych producentów zapewniają bardzo dobrą widoczność w trudnych warunkach. Zapięcia na rzepy ułatwiają dopasowanie ubrania do sylwetki, co wpływa na wygodę użytkowania.

Dostępne bezrękawniki robocze odblaskowe zostały wyprodukowane z wysokogatunkowych materiałów, co wpływa na ich wytrzymałość i długą żywotność. W zależności od modelu kamizelki spełniają określone normy jakości i bezpieczeństwa, takie jak EN ISO 20471 klasy 2, EN ISO 13688, EN 14116 indeks 1 przeciw wysokim temperaturom i płomieniom, EN 1149 dla ochrony antystatycznej oraz inne.

Odpowiednia wielkość i umiejscowienie pasów odblaskowych zapewnia bardzo dobrą widoczność. Kamizelki można prać w określonej temperaturze, bez obaw o zniszczenie ubrań oraz utratę przez nie właściwości odblaskowych. Oferujemy możliwość oznakowania kamizelek dowolnymi napisami czy logo firmy, co pozwala spersonalizować odzież.

Bezrękawniki robocze odblaskowe o szerokim zastosowaniu

Kamizelka robocza ostrzegawcza to rodzaj odzieży o szerokim zastosowaniu. Jest obowiązkowym elementem stroju roboczego w wielu zawodach i branżach, ale przydaje się też w życiu prywatnym. Bezrękawniki robocze odblaskowe są niezastąpione na budowie. Zgodnie z przepisami, każdy pracownik budowlany jest zobowiązany do noszenia kamizelki odblaskowej w godzinach pracy, dzięki czemu jest dobrze widoczny nawet z dużej odległości. To samo dotyczy osób pracujących przy robotach drogowych.

Kamizelka robocza ostrzegawcza jest też niezbędnym wyposażeniem kierowców i musi znaleźć się w każdym samochodzie. Warto ją mieć w domu również do innych zastosowań. Jest bardzo przydatna podczas spacerowania z psem, jazdy na rowerze czy biegania po zmroku. Zwiększy Twoje bezpieczeństwo także w przypadku powrotu do domu poboczem albo chodnikiem biegnącym wzdłuż ruchliwej ulicy. W kamizelki odblaskowe warto zaopatrzyć dzieci, aby zwiększyć ich bezpieczeństwo w drodze do szkoły i podczas powrotu z placówki.

Jak wybrać kamizelkę roboczą ostrzegawczą?

Oferta naszego sklepu obejmuje bogatą gamę kamizelek odblaskowych. Która z nich będzie odpowiednia dla Ciebie albo Twoich pracowników? Wybierając bezrękawnik, zwróć uwagę na normy, które spełnia – muszą one być zgodne z wymogami określanymi przez przepisy prawa dla konkretnego stanowiska lub miejsca pracy. Weź też pod uwagę kolor – kamizelka robocza powinna mieć pomarańczową lub żółtą barwę.

Dobrze również, aby bezrękawnik był wygodny w użytkowaniu. W tym celu wybierz model w odpowiednim rozmiarze, dopasowanym do wzrostu i wagi użytkownika. Istotna jest także funkcjonalność i wygoda noszenia odzieży. Dobrze zatem, gdy ubranie ma rzepy, które pozwolą lepiej dopasować je do ciała.

Pamiętaj, aby kupować w sprawdzonych, godnych zaufania sklepach, takich jak Ubierzekipe.pl. Dzięki temu masz pewność, że oferowane bezrękawniki odblaskowe są najwyższej jakości, oryginalne i spełniają konkretne normy.