Jest 298 produktów.

Pokazano 1-96 z 298 pozycji

Aktywne filtry

Koszulki robocze z nadrukiem

Odporny na niszczenie t-shirt roboczy

Podczas wykonywania pracy może dojść do uszkodzenia odzieży. Dlatego część pracodawców ma obowiązek dostarczyć swoim podwładnym ubrania zastępcze. Powinny być one jak najlepszej jakości, aby zapewniały komfort oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. T-shirty robocze w naszej ofercie spełniają powyższe wymagania. Powstały z wysokogatunkowych materiałów, które gwarantują wygodę noszenia i wytrzymałość.

Dziesiątki wzorów i kolorów t-shirtów roboczych

Na naszą ofertę składają się koszulki o wielu różnych kolorach: od białego i czarnego, przez camo oraz khaki, aż po żółte czy turkusowe. A to tylko przykłady. T-shirt roboczy można więc bez problemu dostosować do kolorystyki używanej przez daną firmę. Posiadamy też wszystkie popularne rozmiary (XS-2XL) dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci.

Profesjonalne koszulki z haftem na zamówienie

Mamy możliwość naniesienia na ubiór roboczy logo firmy bądź napisy haftem. Wystarczy poinformować nas o tym podczas składania zamówienia. Spersonalizowane koszulki robocze z nadrukiem stanowią w ten sposób element identyfikacji przedsiębiorstwa oraz nienachalną reklamę. Będzie ona podążać za pracownikiem przez cały czas pracy.

T-shirt roboczy za niewielkie pieniądze

Nasza oferta wyróżnia się dużą rozpiętością cenową. T-shirt z nadrukiem dostępne są już od kilkunastu złotych. Dysponujemy też produktami marki premium, które wyższy koszt rekompensują znacznie lepszą gramaturą i ogólnym wykonaniem. Wszystkie koszulki pozostają jednak bezkonkurencyjne w kwestii ceny.