Wieloletnie doświadczenie, nowoczesny sprzęt oraz indywidualne podejście do Klienta sprawiają, że proponowana przez nas usługa znakowania odzieży realizowana jest na najwyższym poziomie. Haftowanie na ubraniach wykonujemy przy pomocy komputerowych maszyn, dzięki czemu każde logo na gadżetach reklamowych lub elementach pracowniczej garderoby prezentuje się perfekcyjnie i charakteryzuje nieprzeciętną trwałością. Jesteśmy dumni, że nasze usługi cieszą się uznaniem nie tylko wśród klientów z Wrocławia, ale również z całej Europy, co świadczy o naszym profesjonalizmie i zaangażowaniu. Poszukujesz firmy, która zrealizuje dla Ciebie reklamowy haft komputerowy? Koniecznie skontaktuj się z nami! 

Haftowanie na ubraniach – jak wygląda proces realizacji takiej usługi? 

Tak naprawdę składa się on z kilku etapów. Na początku uzgadniamy z Klientem podstawowe kwestie, na przykład to, jak ma finalnie wyglądać gotowe oznakowanie czy też to, w jaki sposób haftowanie zostanie wykonane. Warto pamiętać, że w przypadku reklamowego haftu komputerowego na ubraniach znaleźć może się zarówno wzór, logo, jak i tekst. Następnie przechodzimy do przygotowania projektu – za pomocą specjalistycznego oprogramowania przekształcamy plik graficzny do formatu, który jest czytelny dla maszyny do haftowania, definiując m.in. kolory nici i rodzaje ściegów. 

Kolejny krok to naniesienie oznakowania, co jest już zadaniem dla hafciarki komputerowej. Wybrany element garderoby lub tekstylny gadżet reklamowy umieszcza się w specjalnym tamborku, a uruchomiona maszyna w kilka chwil precyzyjnie wyszywa na powierzchni materiału haft przedstawiający logo, grafikę czy napis. Po zakończeniu haftowania ubrania czy gadżetu reklamowego element jest zdejmowany z tamborka i odpowiednio przygotowywany do oddania w ręce Klienta.  

UbierzEkipe.pl — wybierz naszą profesjonalną usługę haftu komputerowego 

Naszą firmę wyróżnia na rynku fakt, że angażujemy się w każdy projekt. To zaś sprawia, że każdy reklamowy haft komputerowy jest przez nas wykonany z największą starannością. W codziennej pracy wykorzystujemy tylko najlepsze materiały i nowoczesne maszyny, co pozwala nam na haftowanie na ubraniach estetycznych, trwałych i przyciągających uwagę wzorów. Każdy szczegół logo, grafiki czy napisu jest oddany z niezwykłą dokładnością. Co więcej, haft możemy nanieść na odzież czy gadżety wykonane z różnych materiałów zarówno tkanin, jak i dzianin. Rozumiemy też doskonale, że czas to pieniądz, dlatego zawsze staramy się jak najszybciej realizować zamówienia. 

Haft komputerowy – Wrocław i nie tylko 

Wybierając UbierzEkipe.pl, decydujesz się na partnera, który z pasją podchodzi do codziennych wyzwań. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i przekonaj się, jak możemy wzbogacić Twoje gadżety reklamowe lub ubrania dla pracowników dzięki naszej profesjonalnej usłudze haftu komputerowego. 

Niezależnie od tego, czy działasz we Wrocławiu, czy w dowolnym innym miejscu w Polsce, jeżeli interesuje Cię komputerowe haftowanie na ubraniach, to koniecznie skontaktuj się z nami – zapraszamy!